Bir erişim noktası veya kablosuz yöneltici ile iletişim kuramıyorum.

Olası Çözüm:

Kablosuz ağa bağlamak istediğiniz tüm Wireless MAXg PC Card veya PCI Adapter ürünlerinin Konfigürasyon Yardımcı Programında Infrastructure (Altyapı) moduna ayarlandığından emin olun. Wireless MAXg PC Card veya PCI Adapter ürünleriniz Infrastructure (Altyapı) moduna ayarlı değilse, bir erişim noktası veya kablosuz yöneltici ile iletişim kuramazlar.

Olası Çözüm:

İstediğiniz kablosuz yöneltici veya erişim noktasının MAC adresini belirleyin. MAC adresi genellikle kablosuz yöneltici ve erişim noktalarının üzerindeki etikette bulunur. MAC adresini kontrol edin ve doğru kablosuz yöneltici veya erişim noktası kullandığınızdan emin olun.

Olası Çözüm:

Wireless MAXg PC Card veya PCI Adapter ürününüz için Konfigürasyon Yardımcı Programının kurulmuş olduğundan ve Konfigürasyon Yardımcı Programının Wireless MAXg PC Card veya PCI Adapter ürününüzü algıladığından emin olun.

Olası Çözüm:

Doğru Kimlik Denetimi Modu ve şifreleme anahtarının kullanıldığından emin olun. Kablosuz yöneltici veya erişim noktasının konfigürasyonundaki ayarları değiştirdiyseniz, aynı zamanda bu ağa bağlı tüm Wireless MAXg PC Card veya PCI Adapter ürünlerinin ayarlarını da değiştirmeniz gerekir. Wireless MAXg PC Card veya PCI Adapter ürünlerinin ayarları, kablosuz yöneltici veya erişim noktasının yeni ayarlarıyla eşleşmiş olmalıdır. Sorun devam ediyorsa, kablosuz yöneltici veya erişim noktaları ve kablosuz ağ adaptörlerinizin tamamını varsayılan ayarlara getirin ve yeniden deneyin.

Sorun giderme sayfasına dön