De Wireless Router is voorzien van een gebruikersinterface die u kunt gebruiken om de router voor uw netwerk te configureren. De interface geeft ook statistieken weer zodat u toezicht op de netwerkactiviteiten kunt houden.
Onder normale omstandigheden is het niet nodig de basisconfiguratie die u hebt ingesteld bij het installeren van de router te wijzigen. Als u uw netwerkomgeving wijzigt, kan het echter nodig zijn de router opnieuw te configureren. Dit kan bijvoorbeeld nodig zijn als u:
USRobotics raadt u aan het aanmeldingswachtwoord voor de webinterface te wijzigen om de configuratie-instellingen van de router te beschermen.
Voordat u zich bij de webinterface voor het configureren van de Wireless Router aanmeldt, dient u te controleren of uw webbrowser is geconfigureerd voor een Ethernet-verbinding met het internet. Mogelijk moet u bovendien de functie voor HTTP-proxy van uw webbrowser uitschakelen. Raadpleeg de documentatie bij uw browser voor informatie over het uitschakelen van deze functie.
Configureer Internet Explorer als volgt om ervoor te zorgen dat de schermen na elke opdracht worden vernieuwd:
De webinterface van de router openen:
Onderaan de meeste configuratiepagina's staat een knop Save (Opslaan) of Save Settings (Instellingen opslaan). U moet uw instellingen opslaan om deze te activeren.
De webinterface van de Wireless Router is onderverdeeld in de volgende functiegebieden: