A BEÁLLÍTÁS VARÁZSLÓ segítségével kezdeményezheti az internetkapcsolat létrejöttét, illetve módosíthatja azt és a LAN alapbeállításokat.

Megjegyzés: Ha nem találja az összes szükséges információt, kérje internet-szolgáltatója segítségét.

  1. Bejelentkezés a webes felhasználói felületre.
  2. Kattintson ide: BEÁLLÍTÁS VARÁZSLÓ.
  3. Kattintson a Beállítás varázsló NEXT (Tovább) gombjára.

  4. Adja meg az útválasztó Current Password (Jelenlegi jelszó) és New Password (Új jelszó) beállítását, majd adja meg újra az új jelszót a annak megerősítéséhez. Kattintson a NEXT (Tovább) gombra.

    Az útválasztóhoz alapértelmezés szerint nem tartozik jelszó. Az útválasztó jelszavának módosítása után adja meg a jelenlegi jelszót.

  5. Az útválasztó vezeték nélküli funkciójának bekapcsolásához jelölje ki be a Enable (Engedélyezés) jelölőnégyzetet. Adja meg a vezeték nélküli hálózat következő beállításait: Wireless Mode (Vezeték nélküli mód), Security Type (Biztonsági típus) és Channel (Csatorna). Kattintson a NEXT (Tovább) gombra.

  6. Ha az előző lépésben már megadott Security Type (Biztonsági típus) beállítást, az most a képernyőn látható.

Megjegyzés: A Wireless ADSL2+ Router-hez kapcsolódó valamennyi vezeték nélküli klienst úgy kell beállítani, hogy azok ugyanazt a biztonsági módot és jelszót/kulcsot használják.

WPA kiválasztása esetén, tegye a következők egyikét:

WEP kiválasztása esetén:

    1. Adja meg a jelszót..
    2. Kattintson a Generate Key (Kulcs létrehozása) elemre.
      Megjelenik a kulcshoz illő hexadecimális kulcs. Jegyezze fel a kulcsot, hogy majd meg tudja azt adni az útválasztót használó vezeték nélküli eszközökhöz.
    3. Kattintson a NEXT (Tovább) gombra.
  1. A Country (Ország) listából válassza ki a megfelelő országot. Előfordulhat, hogy néhány percig várni kell az internet-szolgáltatókat tartalmazó legördülő lista betöltődésére.

    Válassza ki az internet-szolgáltatót az Internet Service Provider (Internetszolgáltató) listából. Kattintson a NEXT (Tovább) gombra. Ha nem biztos a kapcsolat valamelyik, a varázsló által kért adatában, forduljon az internet-szolgáltatójához.

    Parameter Settings (Paraméter-beállítások)

Megjegyzés: Ha a paraméter-beállítások között nem szerepel a megfelelő ország, válassza az Others (Egyéb) lehetőséget és kövesse a képernyőn megjelenő utasításokat az internetszolgáltató kapcsolat-adatainak megadásához, majd kattintson a NEXT (Tovább) gombra.

  1. Tekintse át még egyszer az összes információt.