Destek


This page has been designed for printability. To print this document, click the Print button on your browser's toolbar. When you are finished, click the Close Window button located at the upper-right or bottom of the page to close this window and return to the previous page.


Windows XP ‘de USRobotics Kablosuz Konfigürasyon ayarlarını nasıl etkin hale getirebiilrim?


USRobotics Kablosuz ürününüzü başarılı bir şekilde yükledikten sonra , Windows XP kendi dahili konfigürasyon ayarlarını (Windows XP Kablosuz BaşlangıÇ konfigürasyon Servisi) aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi başlatır.

Windows XP ‘de USRobotics kablosuz ürününüzün yüklemesinde bir sorunla karşılaşmadıysanız , Windows XP Kablosuz Başlangıç Konfigürasyon Servisi 256-bit Web şifrelemesini tanımlamaz. Kurumu ve USRobotics Konfigürasyon Ayarları hakkındaki tavsiyeleri kullanmak için aşağıdaki işlemleri takip ediniz:

 1. Ekranınızın sağ alt köşesindeki sistem tablasından alttaki grafiktede gösterilen USR WLAN ikonunu Çift tıklayınız (Not: bu ikon kablosuz bağlantınızın durumuna göre kırmızı, sarı veya yeşil olabilir):

  Windows XP Kablosuz BaşlangıÇ KonfigÜrasyon Servisi ekranınızda aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi belirecektir.

 2. Kablosuz Ağ Bağlantı ayarlarını konfigre etmek iÇin Windows ‘u kullan kutucuğuna bir kez tıklayarak etkin halle getiriniz.
 3. OK ‘yi seÇiniz ve Windows XP Kablosuz Başlangıç konfigürasyon servisi ekranını kapatınız.

Not: Bu noktada kablosuz ağ bağlantınızın durumuna bağlı olarak USR WLAN ikonunuz kırmızı , sarı veya yeşil olabilir.USRobotics konfigürasyon ayarlarını kullanarak Kablosuz bağlantınızı kurmak için aşağıdaki işlemleri adım adım takip ediniz.

 1. Ekranınızın sağ alt köşesindeki sistem tablasından alttaki Resimdede gösterilen USR WLAN ikonunu Çift tıklayınız (Not: bu ikon kablosuz bağlantınızın durumuna göre kırmızı, sarı veya yeşil olabilir):

  USRobotics Konfigürasyon ayarları aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi ekranınızda belirecektir:

 2. Site Survey ‘i tıklayınız.
 3. Rescan yazısını tıklayarak kablosuz sinyaller için tarama başlatınız veya ekranınızda herhangi bir SSiD tanımlaması görülüyorsa onu seçiniz ve Bağlan ‘ tıklayınız.

Not: Eğer USRobotics kablosuz donanımını Windows XP BaşlangiÇ Konfigürasyon Servisine göre kurucak ve konfigre edicekseniz ve USRobotics Konfigürasyon ayarlarından geri dönmek istiyorsanız , aşağıdaki işlemleri takip ediniz (Not: Windows XP Kablosuz Başlangıç Konfigürasyon Servisi aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi 256-bit WEB veri şifrelemesini desteklemez ):

 1. Ekranınızın sağ alt köşesindeki sistem tablasındaki Kablosuz Ağ Bağlantısı ikonuna çift tıklayınız. Windows XP Kablosuz Ağ Bağlantısı yukarıdaki grafikte gösterildiği gibi ekranda beliricektir (Not:  USRobotics Kablosuz Konfigürasyon ayarlarından emin olmalısınız):

 2. Özellikler yazısını tıklayınız. Windows XP Kablosuz Ağ Bağlantısı Özellikleri ekranda belirecektir.
 3. Aşağıda gÖsterildiği gibi, Kablosuz Ağ bağlantısı ayarlarımı konfigre etmek iÇin windows ‘u kullan yazısınının yanındaki kutucuğu tıklayarak seÇiniz:

 4. Ok yazısını tıklayınız ve Windows XP Kablosuz başlangıç Konfigürasyon servisi ekrranını kapatınız .

Was this FAQ helpful? (1 = not helpful, 5 = very helpful)
1   2   3   4   5  
 
Did it resolve your problem?
Yes Yes   No   Not sure (haven't tried it yet)  
 
Additional Comments (255 characters maximum)

Close Window