Adapter USB Telephone Adapter firmy USRobotics to oferujący kompleksowy zestaw funkcji osobisty adapter VoIP (ang. Voice Over Internet Protocol), który poszerza usługi Skype™, umożliwiając: nawiązywanie połączeń za pomocą telefonu (przewodowego, bezprzewodowego lub komórkowego), zarządzanie przychodzącymi połączeniami Skype poprzez obsługę wielu linii i telekonferencji, przekierowanie połączeń Skype do telefonów komórkowych i PSTN (usługa „follow me”) oraz omijanie opłat telefonicznych poprzez dostęp do usług Skype w przypadku przebywania z dala od komputera.

 

Ostrzeżenie: Skype nie zastępuje usług telefonicznych. Usług VoIP obsługiwanych za pomocą adaptera USB Telephone Adapter nie można wykorzystywać do wykonywania połączeń na numery alarmowe (112, 999, 998, 997 itp.). Połączenia alarmowe z pogotowiem, policją i strażą pożarną należy wykonywać poprzez telefony stacjonarne.


Jeśli port LINE adaptera USB Telephone Adapter jest podłączony do linii PSTN, połączenia alarmowe można wykonywać przy użyciu aparatu telefonicznego podłączonego do adaptera.

 

rev. 1.2
3/07
R46.1593.00